„Na výlet s Benzinou“

06.01.2018 16:32

Šest dětí z Dětského domova Uherské Hradiště se zúčastnilo výtvarné soutěže na výlet s Benzinou. Pořadatelem soutěže byla UNIPETROL RPA, s.r.o. Soutěž představovala dlouhodobý projekt pořadatele, jehož cílem je pomáhat zlepšování podmínek v dětských domovech. Od 1. 5. do 30. 6. 2017 se dětské domovy mohly registrovat se svými výtvarnými příspěvky do soutěže. Téma bylo předem dáno – Jak si děti představují dětský domov v budoucnosti. Děti tak měly možnost ukázat nejen své výtvarné nadání, ale i využít vlastní fantazii. Po odeslání příspěvků nastalo velké napětí a sledovanost vzájemného zápolení o přední příčky. Na konci srpna vybrala odborná porota tři vítěze z prvních pěti nejoblíbenějších soutěžících. Soutěže se mohly účastnit a ceny získat všechny dětské domovy se sídlem na území České republiky. K naší radosti se zástupcům našeho dětského domova podařilo obsadit krásné, 2. místo. Děti byly odměněny poukázkou v částce 40.000,- Kč, která byla použita na nákup sportovního vybavení. Nadšení bylo velké a děti se tak již mohou těšit na zajímavé sportovní aktivity.